Puck

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 462 000 PLN
Powierzchnia
731 m2

Tylko u nas!!!   Super atrakcyjna działka pod budownictwo wielorodzinne w unikalnej lokalizacji w centrum Pucka w odległości ok. 400m od plaży, Zatoki Puckiej i Przystani Jachtowej. Teren jest położony w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. 
Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem S 32 MW.  - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. 
Na działce istnieje możliwość zbudowania  dwóch budynków po max. wymiar rzutu 16mx12m. 
Pow. zabudowy do 60%
Wys. zabudowy do 12m
min. procent powierzchni biologicznie czynnej 30%
Dach dwuspadowy o spadku 25 do 45 stopni, 
Dopuszcza się realizację zabudowy towarzyszącej o wys. do 6m. 

Działka położona w spokojnym miejscu, blisko parku, terenów spacerowych i rekreacyjnych, ścieżki rowerowej, ale w centrum miasta. 

Polecam i zapraszam na prezentację. 
Agent prowadzący :  Renata Burchacz tel. 601 261 465


  • Wysokość zabudowy: 12
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Morze, Bank, Hala sportowa, Restauracja, Park, Gimnazjum, Bar, Plac zabaw, Szpital, Żłobek, Kort tenisowy, Szkoła, Sklep, Bazarek, Kościół, Basen, Przystań, Las, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, PKS
Renata Burchacz

Renata Burchacz

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ,,Kamienica” Nieruchomości Renata Burchacz z siedzibą przy ul. Grunwaldzka 6, 84-230 Rumia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres renata.burchacz@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu