Kosakowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
480 m2
Liczba pokoi
5

Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym, halą o pow. ok. 300m2 o wysokości ok. 3,5m z 2 bramami wjazdowymi oraz częścią hali o pow. ok. 30m2 o wys. 10m z wysoką bramą wjazdową. 
Zgodnie z aktualnym Miejscowym planem Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej. 
Maksymalna powierzchnia  zabudowy  - do 40%
minimalny procent pow. biologicznie czynnej - min 30%
intensywność zabudowy - max 0,75
wysokość zabudowy - max. 10m. 

Budynek mieszkalny 2 kondygnacyjny, podpiwniczony o pow. użytkowej ok.160m2. zbudowany w 1991 roku. Na parterze znajdują się 3 pokoje i łazienka. Na piętrze znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka.
Budynek zbudowany z pustaka, ocieplony styropianem 8cm i otynkowany. Cały dom podpiwniczony. Ogrzewanie gazowe piecem Junkers wymienionym w 2019 roku. . W salonie znajduje się kominek firmy Jotul. Dach płaski pokryty papą. 

Działka posiada dojazd asfaltowy z dwóch ulic. Mozliwość wjazdu TIR-em.

Polecam i zapraszam na prezentację

Agent prowadzący Renata Burchacz tel. 601 261 465  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Autobus
Renata Burchacz

Renata Burchacz

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ,,Kamienica” Nieruchomości Renata Burchacz z siedzibą przy ul. Grunwaldzka 6, 84-230 Rumia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres renata.burchacz@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu