Swarzewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
899 000 PLN
Powierzchnia
2 996 m2

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2996 m2, położona w odległości 350 metrów od brzegu morza! Rozmiar działki pozwala na bezproblemowe kupno przez osobę nie będącą rolnikiem. DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA MORZE! 
Działka w kształcie prostokąta, niezadrzewiona. Na działce znajdują się grunty IV klasy, z możliwością odrolnienia i uzyskania warunków zabudowy. W cenie udział w dwóch drogach dojazdowych. Do centrum Swarzewa zaledwie kilometr; znajdują się tam sklepy, zakłady usługowe oraz sanktuarium. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne. Do Pucka 8 km, do Władysławowa i wjazdu na Mierzeję Helską zaledwie 3 km! Miejsce może być świetną bazą wypadową dla osób, które lubią wypoczywać nad morzem.
Polecam i zapraszam na prezentację. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Morze
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Renata Burchacz

Renata Burchacz

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ,,Kamienica” Nieruchomości Renata Burchacz z siedzibą przy ul. Grunwaldzka 6, 84-230 Rumia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres renata.burchacz@wp.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu